ساعت 09:32 یکشنبه ۱۲ آذر ۱۴۰۲ ||

۱۰روش مختلف برای سرمایه گذاری بر روی خودتان:

۴بر روی ایجاد اعتماد به نفس در خودتان، سرمایه گذاری کنید.

افرادی که ارزش های ذاتی خود را درک کرده اند، همواره چیزی ارزشمند برای گفتن دارند و دیگران نیز با علاقه به صحبت های آنان گوش فرا می دهند. شما می توانید با توسعه ی ادراک از ارزشی که به طور ذاتی از آن بهره مند هستید و می توانید آن را بهدیگران عرضه نمایید، سرمایه گذاری کنید. یاد بگیرید که آنقدر شهامت داشته باشید تا در مورد حقایق مربوط خودتان صحبت کنید. هرچه بیشتر عاشق خودتان باشید و ارزش بیشتری برای ارائه به دیگران داشته باشید، اعتماد به نفس شما در به اشتراک گذاری عقاید و نظرات خود با دیگران، بیشتر می شود.
 


۵کتاب های آموزشی بخوانید.

کتاب ها یا کتاب های صوتی، منابع حیرت انگیزی هستند که می توانند به شما کمک کنند تا دانش و خبرگی خود را در هر زمینه ای که بخواهید، توسعه دهید.
 

۶در سمینار ها و کارگاه های آموزشی حضور به هم رسانید تا دانش، مهارتها و قابلیت های خود را در زمینه های کاری و زندگی شخصی، گسترش دهید.

این موضوع همچنین به شما این فرصت را می دهد که با افرادی که از لحاظ فکری مشابه شما هستند، ملاقات و تعامل داشته باشید.
 

۷مراقب وضعیت سلامت خود باشید. هر روز به طور منظم، غذاهای مناسبی میل کنید و جسم خود را مواد مغذی تغذیه نمایید. هنگامی‌که شما بر روی مصرف مواد ارگانیک و سالم تمرکز می کنید، احساس بهتری خواهید داشت و با انرژی بیشتری به فعالیت های خود می پردازید. به خوبی می دانم که یک همبرگر غیر ارگانیک و ناسالم و یا کیک های شیرین، به ما یک احساس خوشایندی می بخشد، اما اگر شما هم مانند من هستید میتوانید مطمئن باشید که در آینده ای نه چندان دور، پشیمانی به سراغ شما خواهد آمد زیرا پس از مصرف این غذاها، احساس ناخوشایندی به شما دست خواهد داد. هر روز برنامه ای برای ورزش کردن داشته باشید. هر روز کاری انجام دهید تا شما را به فعالیت وا دارد و ضربان قلب شما را افزایش دهد، حتی اگر این کار، دویدن به دنبال یک گربه یا سگ باشد. ورزش به شما انرژی می دهد تا روز خود را با اعتماد به نفس و سرحال آغاز کنید زیرا باعث می شود نسبت به محیط اطراف خود، احساس و نگاه بهتری داشته باشید. من یک فصل کامل از کتاب خود را به سلامتی اختصاص دادم فقط به این دلیل که نقش مهمی‌در موفقیت شما خواهد داشت..

برای آخرین به روز رسانی ها مشترک شوید
ما مهمترین اخبار تجاری و تجزیه و تحلیل خبری را در مورد آنچه بیشتر مورد توجه بوده برای شما ارسال خواهیم کرد.